Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | MINI | One D

06 авг. 23:31 , ,

MINI ONE D 1.4 DIZEL - PANORAMA - ZAMENA **

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
09 јул. 00:08 ,

Mini Cooper One D 1.6 Dizel 2012 god

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 75 000 - 79 999
17 мај 12:29 Претпријатие ,

MINI ONE 1.4 DIZEL 55kw 6-brzini 05god. AVTOCENTAR

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 18:56 , ,

MINI ONE D 1.6 panorama

7 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
01 окт. 16:16 , ,

Mini One D

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 авг. 11:03 , ,

Mini ONE D

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
17 мај 23:10 Претпријатие ,

MINI ONE D 1.4

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 21:55 , ,

Mini ONE D

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
24 фев. 23:51 ,

Mini Cooper 1.4 Dizell

4 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
16 авг. 17:20 , ,

Mini One 1.4 dizel

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
13 авг. 14:49 , ,

Mini One 1.4 dizel

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
01 мај 12:05 , ,

MINI One D dizel -10

8 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 10 000 - 14 999
27 дек. 09:17 ,

MINI ONE 1.6

8 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
19 јун. 17:34 ,

MINI One D 1.4d4d dizel full oprema moze zamena

4 990 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
30 мај 20:57 ,

MINI ONE COOPER DISEL 1.4 EXTRA SOSTOJBA

5 250 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
01 авг. 15:49 ,

MINI COOPER ONE 1.4 DIZEL 75KS REG+SERVISIRAN -05

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
20 јул. 12:36 Претпријатие ,

MINI ONE D -03

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток