Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | MINI | One D

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


17 мај 12:29 Претпријатие ,

MINI ONE 1.4 DIZEL 55kw 6-brzini 05god. AVTOCENTAR

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
14 мар. 09:39 ,

MINI ONE D 1.4 D4D -06

4 099 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
27 фев. 18:56 , ,

MINI ONE D 1.6 panorama

7 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
01 окт. 16:16 , ,

Mini One D

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 авг. 11:03 , ,

Mini ONE D

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
17 мај 23:10 Претпријатие ,

MINI ONE D 1.4

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 21:55 , ,

Mini ONE D

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
24 фев. 23:51 ,

Mini Cooper 1.4 Dizell

4 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
16 авг. 17:20 , ,

Mini One 1.4 dizel

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток