Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | MINI

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | MINI | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 09:39
Линк
, ,

Se prodava mini cooper 1.6

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 10:29
Линк
, ,

MINI ONE

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999
11 апр. 18:48
Линк
, ,

Mini Cooper S Mayfair 50

12 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 65 000 - 69 999

Вчера 22:15
Линк
, ,

Mini 1.6

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:31 , ,

Prodavam Mini Cooper Sport

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 13:07 Претпријатие , ,

Mini one d Countryman 1.6d 2016 navi led alu

13 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 11:43 Претпријатие , ,

MINI COOPER 1.6 KAKO OD SALON -06 FULL OPREMA

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:39 , ,

Se prodava mini cooper 1.6

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 15:50 , ,

Mini Cooper s Clubman -09 174ks

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
12 апр. 13:12 ,

MINI COPER

3 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 11:40 , ,

Mini Clubman

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
11 апр. 21:15 , ,

MINI COOPER

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
11 апр. 19:59 ,

MINI COUNTRYMAN SD

16 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
11 апр. 18:48
Линк
, ,

Mini Cooper S Mayfair 50

12 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 65 000 - 69 999
11 апр. 17:46 , ,

MINI COOPER S 230HP

9 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 16:04 ,

Mini Cooper Cabrio

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
11 апр. 12:39 Претпријатие ,

MINI COOPER 1.6 85kw BENZIN 2005god. AVTOCENTAR

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 10:41 ,

Mini One 2002

2 590 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 10:29 , ,

MINI ONE

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999
11 апр. 02:04 , ,

Mini cooper ALL 4 JCW 1.6 218KS

22 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 25 000 - 29 999
10 апр. 12:29 Претпријатие ,

MINI COOPER 1.6 116KS

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
09 апр. 22:42 , ,

MINI ONE D 1.4 D4D

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 09:53 Претпријатие , ,

MINI COOPER CLUBMAN D 1.6 CH

6 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
08 апр. 21:42 , ,

Se prodava MINI

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
08 апр. 05:33 Претпријатие ,

MINI COOPER D 1.6D 110 KS 121000 KM NOV - 09.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
03 апр. 10:28 Претпријатие , ,

MINI Countryman all 4 1.6 d 80kw perfekten zamena

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 02:40 , ,

MINI COUNTRYMAN S 2.0d 150KS 4X4 SPECIAL EDITION -12

14 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 11:17 Претпријатие ,

MINI Clubman 1.6 Diesel Cooper D

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 07:09 , ,

Mini Cooper D automatic 2.0

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
23 мар. 17:05 , ,

MINI ONE cooper 1.6I

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 18:33 , ,

Mini Cooper One 1.4i 2009

4 890 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
16 мар. 19:28 , ,

Mini Cooper 1.6 benzin 2004

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
15 мар. 12:55 , ,

Mini Cooper 1.6 benzin 116ks so motor od Bmw

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
11 мар. 22:27 , ,

Mini Cooper D-Pezo motor 1.6hdi 109ks

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
11 мар. 19:29 Претпријатие , ,

Mini Cooper One 1.6

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
06 мар. 11:28 , ,

Mini One 1.6i 90Hp

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
03 мар. 12:34 , ,

Mini One -06 1.6 Benzin

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
23 фев. 19:02 ,

Mini One

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
15 фев. 13:54 , ,

Mini Cooper S Cabrio

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 85 000 - 89 999
12 фев. 11:43 , ,

Mini Cooper vo odlicna sostojba

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
10 фев. 19:56 , ,

Mini

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
03 фев. 07:01 Претпријатие ,

MINI ONE d.1.4 Dizel 88 ks.2006 god

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 јан. 11:52 , ,

MINI COOPER MOZE I ZAMENA

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
26 јан. 17:37 , ,

Mini Countryman D ALL4

10 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
15 јан. 20:09 , ,

Mini Cooper D

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 08:51 ,

MINI COOPER

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
07 јан. 05:46 , ,

Se prodava MINI COOPER

6 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | MINI | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации