Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | MINI | Скопjе

Cooper , 10
Cooper D , 3
Cooper S , 4
Cooper SD , 1
ONE , 9
One D , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | MINI | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 мар. 12:34
Линк
, ,

Mini One -06 1.6 Benzin

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 09:39
Линк
, ,

Se prodava mini cooper 1.6

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 09:39 , ,

Se prodava mini cooper 1.6

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 21:15 , ,

MINI COOPER

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
11 апр. 17:46 , ,

MINI COOPER S 230HP

9 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
03 мар. 12:34 , ,

Mini One -06 1.6 Benzin

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
12 фев. 11:43 , ,

Mini Cooper vo odlicna sostojba

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
07 јан. 05:46 , ,

Se prodava MINI COOPER

6 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 10:59 , ,

MINI COOPER 1.6

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
23 мај 22:57 , ,

MINI COOPER S benzin/plin

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 12:59 , ,

MINI COOPER REGISTRIRANO 14.05.2021

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
03 мар. 11:40 , ,

MINI COOPER 1.6/116

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
14 фев. 12:43 , ,

Mini Cooper One

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
15 јан. 17:49 , ,

Мini One 1.4 -08

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 5 000 - 9 999
02 ноем. 20:49 , ,

Mini Cooper -09 fabrika

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
25 септ. 11:59 , ,

MINI Cooper1.4D -06 PARK LANE

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 септ. 10:00 , ,

MINI COOPER SD 143ks -12

11 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
04 јун. 13:48 , ,

Mini Cooper

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
09 мај 21:55 , ,

Mini ONE D

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
25 фев. 20:02 , ,

Odlicno socuvan Mini One 1.6 benzin

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
03 окт. 19:44 , ,

Mini Cooper 1.6-90hp

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
16 авг. 17:20 , ,

Mini One 1.4 dizel

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
13 авг. 14:49 , ,

Mini One 1.4 dizel

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
03 јун. 18:28 , ,

Mini Cooper D

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
09 апр. 19:41 , ,

Mini Cooper S so 60.000km

Година: 2009
Километража: 55 000 - 59 999
21 окт. 17:44 , ,

MINI ONE

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
31 мар. 18:27 , ,

MINI COOPER PARK LANE FULL OPREMA

6 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
03 дек. 14:17 , ,

MINI ONE S1.6 -05

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
09 авг. 12:41 , ,

MINI One -08

8 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 40 000 - 44 999
25 јан. 16:40 , ,

Mini Cooper S -08 BEZ ZAMENI

11 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
17 јул. 10:56 , ,

MINI ONE 1.6 Benzin TOP SOSTOJBA -04

5 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
30 јун. 08:49 , ,

MINI CONTREYMAN -12

21 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | MINI | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации