Македонски | Shqip | English |
121 , 6
2 , 27
3 , 124
323 , 75
5 , 43
6 , 156
626 , 49
929 , 1
B series , 2
BT-50 , 1
CX-3 , 1
CX-5 , 5
CX-7 , 16
Demio , 1
E series , 1
MPV , 9
MX-3 , 1
MX-5 , 4
Mazda2 , 4
Mazda3 , 4
Mazda5 , 4
Premacy , 26
RX-8 , 16
Tribute , 9
Xedos , 1
11 дек. 19:37
Линк
Автомобили , Тетово

Mazda 5

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 16:35
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Mazda 323 vo odlicna sostojba

2 490 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 09:28 Автомобили , Куманово

Mazda 5 2.0 dizel set 7 sedishte

4 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 07:45 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mazda CX-7 dizel prv gazda 114 000 km mozna zamena

11 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 06:27 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mazda 323 DITD

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 06:15 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mazda 5 so najful oprema 7 sedista

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:44 Автомобили , Скопjе , Илинден

Mazda RX-8

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
Вчера 12:57 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mazda 21.3 benz -08

4 190 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 12:48 Автомобили , Куманово

Mazda Tribute - 04 Automatic 3.0 V6

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:41 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mazda 6 2.0 CD136 TE

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:33 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mazda 3 1.6 td

3 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 19:37
Линк
Автомобили , Тетово

Mazda 5

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 19:29 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mazda 6

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
11 дек. 16:49 Автомобили , Куманово , Липково

Mazda 3

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек. 16:30 Автомобили , Куманово

Mazda 2

2 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 14:44 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mazda 5

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 14:37 Претпријатие Автомобили , Тетово

MAZDA 3 1.6 HDI 80kw FULL -07 AVTOCENTAR

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 14:30 Претпријатие Автомобили , Тетово

MAZDA 6 2.0 Dizel 89kw FULL -03 AVTOCENTAR

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 13:08 Автомобили , Штип

Mazda 626

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 16:35 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mazda 323 vo odlicna sostojba

2 490 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 14:55 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mazda 5 ITNO

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 12:27 Автомобили , Гостивар

Mazda 3 uvezena od ch benzin 2.0 -04

2 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 20:25 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mazda 3 1.6 hdi -05

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 23:35 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mazda 6

3 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
30 ноем. 20:09 Автомобили , Битола

Mazda 323f

1 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
29 ноем. 22:53 Автомобили , Струмица

Mazda 3 uvoz CH

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 16:44 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Dzip Mazda Tribute 2.0

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
29 ноем. 10:40 Автомобили , Скопjе , Центар

Mazda CX7 4×4 -08

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
26 ноем. 14:39 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mazda MX-5 20th anniversary edition so 10.000 km

15 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 10 000 - 14 999
26 ноем. 01:36 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mazda 6 dizel -04

2 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 18:10 Автомобили , Тетово

Mazda 6 moze i zamena

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
23 ноем. 20:25 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mazda 323F -01

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
22 ноем. 15:45 Претпријатие Автомобили , Прилеп

MAZDA CX-7 2.2

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
21 ноем. 17:16 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mazda 323 dizel -01

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
19 ноем. 10:24 Автомобили , Скопjе , Илинден

Mazda 6 2.0 dizel 100kw

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 19:32 Автомобили , Тетово

MAZDA 2

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
18 ноем. 03:41 Автомобили , Кавадарци , Росоман

MAZDA 5

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 03:41 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mazda 323f

1 199 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
17 ноем. 17:50 Автомобили , Кавадарци , Росоман

MAZDA 5

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 16:29 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mazda 2 full oprema + plin prv gazda

3 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
13 ноем. 16:53 Автомобили , Пробиштип

Mazda 3 -06

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
12 ноем. 13:09 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mazda 3 1.4i

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток