Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mazda | 2


Денес 12:16 Претпријатие , ,

MAZDA 2 SPORT 1.3 BENZ/PLIN MOBIL STEF

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
22 јун. 17:59 , ,

MAZDA 2 -07

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
13 мај 14:53 , ,

Mazda 2 2005

2 900 МКД

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
10 мај 20:43 ,

MAZDA 2 1.3

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
20 дек. 11:17 Претпријатие , ,

MAZDA 2 1.4TDI 06 DIRALA PRODADENO

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
14 дек. 15:27 ,

Mazda 2

4 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
18 ноем. 19:32 ,

MAZDA 2

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
02 ноем. 13:40 ,

Mazda 2

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
19 окт. 14:46 ,

MAZDA 2

22 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
13 мај 01:32 ,

MAZDA 2 1,4 DIZEL EKSTRA GERMANIJA

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
12 апр. 07:35 ,

Mazda 2

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
31 дек. 13:48 ,

Mazda 2 dzhip

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
14 авг. 02:34 , ,

Mazda 2 -06

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
17 мар. 18:58 , ,

Mazda 2

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
08 апр. 18:44 ,

Mazda 2 1.2 benzin

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
02 мар. 16:32 ,

MAZDA 2 KAKO NOVA PRODADENO

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
24 јан. 23:05 , ,

Mazda 2 Neuvezuvana

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
18 ноем. 11:06 ,

Mazda 2 -09 itno

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
04 окт. 21:10 ,

Mazda 2 -10

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
30 авг. 23:30 , ,

Mazda 2 1.4 dizel mnogu ekonomicna full oprema

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
27 мар. 19:41 ,

Mazda 2 1.4 tdi odlicna -04

77 987 198 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
17 дек. 15:49 , ,

MAZDA 2 1.3 -08

5 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
17 мај 00:20 ,

Mazda 2 -03

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
23 мар. 10:04 , ,

Mazda 2 -08

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток