Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Mazda | 2

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Вчера 10:24 ,

MAZDA 2 32000KM NOVA UVOZ CH

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 30 000 - 34 999
28 ноем. 12:29 , ,

Mazda 2 sport 1.4 MZI 55kw 178000km odlicna 12.05g

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
24 ноем. 19:05 Претпријатие ,

MAZDA 2 1.5 106KS PDC TEMPOMAT BORD

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
20 ноем. 19:08 ,

MAZDA 2 1.3 90HP-149 000KM-KOLA KAKO OD FABRIKA-09

3 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
12 ноем. 18:42 , ,

Mazda 2 1.4 mz-cd

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 14:55 ,

MAZDA 2 1.3 BENZ NOV UVOZ FULL -08

3 399 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
05 ноем. 17:45 , ,

Mazda 2 benz

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт. 10:24 , ,

Mazda 2 1.25i 75ks 2006 Full oprema

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток