Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mazda | 323

Вчера 12:14 Претпријатие ,

Mazda 323F 1.6 benzin -03 Full oprema

1 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
20 јул. 00:02 , ,

Prodavam Mazda 323 benzin /plin

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
16 јул. 10:45 , ,

Mazda 323 1.5 16v

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
11 јул. 14:56 ,

Mazda 323 - 500 evra

500 ЕУР

Година: 1982
Километража: 0 - 4 999
05 јул. 17:17 ,

Mazda 323

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 16:25 ,

Mazda 323f 2.0d

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 03:59 ,

Mazda 323f

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 03:50 ,

Mazda 323 fantom

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 12:26 ,

Се продава Мазда 323

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
25 дек. 06:40 , ,

Mazda 323 DITD

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
10 дек. 16:35 , ,

Mazda 323 vo odlicna sostojba

2 490 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 20:09 ,

Mazda 323f

1 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
23 ноем. 20:25 , ,

Mazda 323F -01

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
21 ноем. 17:16 , ,

Mazda 323 dizel -01

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
18 ноем. 03:41 , ,

Mazda 323f

1 199 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
09 ноем. 22:04 , ,

MAZDA 323

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 04:33 ,

Mazda 323

950 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 14:29 , ,

Mazda 323 mnogu cuvana Atestiran plin

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
28 авг. 02:25 , ,

Mazda 323 dizel -00 so klima

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
31 јул. 17:25 ,

Mazda 323 1.5

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
22 мар. 12:44 , ,

Mazda 323 1.5 16v

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
25 фев. 11:59 ,

Mazda 323 2.0 dizel 74kw -02

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
17 фев. 15:10 , ,

Mazda 323

1 090 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 15:23 , ,

Mazda 323 1.5

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 17:59 , ,

Mazda 323 Sedan 1.5 plin/benzin

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
24 дек. 09:18 , ,

MAZDA 323 1.3i benzin atest plin registrirana

500 ЕУР

Година: 1988
Километража: 170 000 - 179 999
02 дек. 14:39 ,

Mazda 323

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 19:40 , ,

Mazda 323

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 14:08 , ,

Mazda 323F

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
30 септ. 09:48 , ,

Mazda 323F

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 00:59 ,

Mazda 323 DITD

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
30 авг. 21:55 , ,

Mazda 323 f

999 ЕУР

Година: 1992
Километража: 120 000 - 129 999
18 авг. 18:50 , ,

Mazda 323

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 21:09 , ,

Mazda 323

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 13:23 , ,

Mazda 323f

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 13:57 ,

Mazda 323

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 20:02 ,

Mazda 323 Fantom

Година: 1993
Километража: 400 000 - 449 999
23 апр. 09:46 , ,

Mazda 323

999 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
20 апр. 16:27 , ,

Mazda 323f coupe

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр. 20:52 , ,

Mazda 323

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
29 мар. 09:44 , ,

Mazda 323F

Година: 1990
Километража: 95 000 - 99 999
21 јан. 19:36 , ,

Mazda 323f vo odlicna sostojba

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
13 јан. 03:27 , ,

Mazda 323 1.4 16vent

1 199 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
02 мај 13:18 , ,

Mazda 323

400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
13 апр. 20:49 ,

Mazda 323

600 ЕУР

Година: 1991
Километража: 250 000 - 299 999
10 апр. 00:54 ,

Mazda 323 DITD 16v povolno

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 09:18 , ,

Mazda 323f sport

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 14:35 , ,

Mazda 323

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 04:37 ,

Mazda 323f ba serija sportski model -95

2 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 15:19 ,

Mazda 323 -94

300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток