Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mazda | 5

Вчера 22:38 ,

Mazda 5 -06

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 15:44 , ,

Mazda 5

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 23:53 ,

Mazda 5

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
15 јул. 09:19 Претпријатие , ,

MAZDA 5 2.0 D 143ks 2006 AutoBern

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
17 јун. 19:19 ,

--MAZDA 5--06--.2.0D - - Perfektna!!

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 17:10 ,

MAZDA 5 2.0 -08 D,7 SEDISHTA, REG.,FUL..

3 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
25 фев. 17:58 , ,

Mazda 5 2.0 -07

5 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
23 фев. 14:22 , ,

MAZDA 5 2.0D -08

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 фев. 15:58 ,

Mazda5

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 11:46 ,

Mazda 5

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 11:02 , ,

Mazda 5 ITNO

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 ноем. 17:50 , ,

MAZDA 5

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 ноем. 13:19 , ,

Mazda 5 2.0 -07

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
31 окт. 16:06 , ,

Mazda 5

2 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 01:57 , ,

Mazda 5 6+1. 2.0 .81kilovati 110 ks.EKSTRA

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
17 окт. 08:16 ,

Mazda 5 2.0 diesel

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
20 авг. 00:30 , ,

MAZDA 5

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 03:37 ,

Mazda 5 2.0 DIZEL EKSTRA

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 авг. 21:13 ,

Mazda 5 2.0d 16V Confort

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
31 јул. 20:25 , ,

Mazda 5 -06 2.0 150ks registrirana

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 01:37 , ,

Mazda 5

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 25 000 - 29 999
09 мар. 15:21 , ,

Mazda 5 -06 Hitno

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 18:52 ,

Mazda so 7 sedista za Top Cena

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
31 окт. 13:40 ,

Mazda 5 Diesel

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 19:39 , ,

Mazda 5 2.0 dizel -08

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 10:31 ,

MAZDA 5 2.0D UVOZ CH EKSTRA

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 јун. 14:38 Претпријатие ,

MAZDA 5 2.0 CD

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 18:13 , ,

Mazda 5

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
03 апр. 18:44 , ,

Mazda 5

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 мар. 10:43 , ,

Mazda 5 2.0 Dizel Full Oprema Kompleten servis

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 15:54 , ,

Mazda 5 dizel 2.0

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
31 окт. 08:47 ,

Mazda 5

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 20:32 , ,

Mazda 5 Bugarska registracia

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 14:08 , ,

Mazda 5

5 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 18:23 , ,

Mazda 5 2.0 Dizel

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 12:15 ,

Mazda 5

7 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 20:25 ,

Mazda 5 2.0 dizel

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
24 ноем. 23:19 ,

Mazda 5 2.0 D 6+1 -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
13 окт. 09:31 ,

Mazda 5 sedum sedista -06

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
28 мај 13:14 , ,

MAZDA 5 so 7 sedista 2.0 dizel -06

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
18 мар. 15:32 , ,

Mazda 5 2.0 dizel 143ks -06

6 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
31 јан. 20:39 , ,

MAZDA 5 so 7 sedista 2.0 dizel -06

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток