Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mazda | 6

Денес 14:49 ,

Mazda 6 kupena od salon vo Skopje Odlicen

19 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 12:41 , ,

Mazda 6 2.0 CD136 TE

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:44 , ,

Mazda 6 2.0 105kw -06

3 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
24 ноем. 19:48 , ,

Mazda 6

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
24 ноем. 08:59 , ,

MAZDA 6

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 12:03 ,

MAZDA 6 PREFEKT KAKO NOVA

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 12:00 ,

MAZDA 6 PREFEKT KAKO NOVA

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 02:18 ,

Aleksandar

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
01 ноем. 18:06 , ,

Mazda 6

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
30 окт. 23:45 ,

Mazda 6 facelift 2.0 TDI

2 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
30 окт. 16:04 ,

Се продава MAZDA 6 2.0 89KW 121PS 2006

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
30 окт. 13:57 ,

Mazda 6 Avtomatik 2013 2.2 skyactiv

12 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
15 окт. 16:15 ,

Mazda 6 Avtomatik 2013 2.2 skyactiv

13 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
12 окт. 10:09 ,

Mazda 6

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 15:09 , ,

Mazda 6 -04

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
24 септ. 20:38 ,

Mazda2.0 dizel

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 20:00 ,

Mazda 6 2.2

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
13 септ. 21:40 ,

Prodavam Mazda 6

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
03 септ. 13:52 ,

MAZDA 6 2.2

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
27 јул. 17:47 , ,

Mazda 6 2.2dizel-10/11

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
01 јул. 10:59 ,

Mazda 6 -05

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
18 јун. 23:15 , ,

Mazda 6 -08

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
09 јун. 19:48 Претпријатие , ,

MAZDA 6 2.2 DIZEL 2009g

6 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
03 јун. 00:56 , ,

ALFA ROMEO 166 2.4 JTD ///SPORTLINE EXTRA SOSTOJBA

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 19:46 , ,

Mazda 6

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
29 мај 11:36 ,

Mazda 6 2.0 CDTi 143hp -07 Servisirana

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
19 мај 21:39 , ,

Mazda 6

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
09 мај 09:09 , ,

MAZDA 6 2.0 DIZEL 121 KS -03 KLIMA KAKO NOVO FULL

2 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
20 апр. 13:09 ,

Mazda 6 moze zamena za traktor 60ks

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
11 мар. 20:34 ,

Mazda 6

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 11:38 ,

MAZDA 6 2.2D SKYACTIV I-ELOOP SPORT-LINE EURO 6 GE

13 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
25 фев. 00:24 , ,

Mazda 6 -09

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
02 фев. 18:31 ,

Mazda 6 -07

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
29 јан. 17:02 ,

Mazda 6 2.0 Dizel -03

2 950 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
12 јан. 13:58 , ,

Mazda 6

15 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
03 јан. 22:54 , ,

Mazda 6 benzin

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
02 јан. 17:52 ,

MAZDA 6 KEYLESS -07

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
02 јан. 15:18 , ,

Mazda 6 2.0 Dizel -03

2 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
21 дек. 22:36 , ,

MAZDA 6 2.2 dizel 120kw/163hp

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
11 дек. 19:29 , ,

Mazda 6

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
02 дек. 23:35 , ,

Mazda 6

3 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
26 ноем. 01:36 , ,

Mazda 6 dizel -04

2 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 18:10 ,

Mazda 6 moze i zamena

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
19 ноем. 10:24 , ,

Mazda 6 2.0 dizel 100kw

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 окт. 13:46 , ,

Mazda 6 full oprema

9 050 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999


Кон почеток