Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Mazda CX-5

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Mazda CX-5 | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 јун. 15:19 Претпријатие , ,

Mazda CX-5 2.2 CD 175

14 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
11 јун. 14:21 , ,

Mazda CX 5 2.2 perfektna

10 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
19 мар. 09:23 , ,

Mazda CX-5 2.2 awd

14 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
28 дек. 16:22 ,

MAZDA CX-5 КАКО НОВА - ЕКСТРА ЦЕНА

12 369 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
14 авг. 14:10 ,

Mazda CX5 full oprema

10 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
22 апр. 18:51 ,

MAZDA CX-5 2.2D 2012 G skayaktiv

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
04 мар. 10:57 ,

MAZDA CX-5 2.2D SKYACTIV AWD 4X4 EURO 6 GERMANIJA

14 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
24 јул. 18:01 , ,

Mazda cx-5 2.2 revolution 4x4

16 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
11 фев. 14:43 ,

Mazda CX-5 2.0i AWD Revolution SD Automatic

22 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
02 апр. 21:48 , ,

Mazda CX-5 -15

Година: 2015
Километража: 15 000 - 19 999
08 фев. 00:24 , ,

Mazda CX 5 -15

34 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 10 000 - 14 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Mazda CX-5 | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации