Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mazda | CX-5

22 апр. 18:51 ,

MAZDA CX-5 2.2D 2012 G skayaktiv

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
04 мар. 10:57 ,

MAZDA CX-5 2.2D SKYACTIV AWD 4X4 EURO 6 GERMANIJA

14 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
24 јул. 18:01 , ,

Mazda cx-5 2.2 revolution 4x4

16 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
29 мај 14:38 , ,

Mazda CX 5 2.2 AWD

17 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
11 фев. 14:43 ,

Mazda CX-5 2.0i AWD Revolution SD Automatic

22 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
02 апр. 21:48 , ,

Mazda CX-5 -15

Година: 2015
Километража: 15 000 - 19 999
08 фев. 00:24 , ,

Mazda CX 5 -15

34 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 10 000 - 14 999
Кон почеток