Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mazda | MPV

02 јун. 21:52 Претпријатие ,

MAZDA MPV 2.0 TDI 136 ks 2005 god

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 22:27 ,

Mazda MPV

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 15:19 ,

Mazda MPV

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
19 дек. 09:08 ,

Mazda MPV -03 100kw 2000ccm FULL oprema 5+2

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
08 јул. 11:58 ,

Mazda MPV

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
30 јун. 21:38 , ,

Mazda MPV Socuvan

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
26 јан. 13:01 ,

Mazda MPV 2.5 TD

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул. 17:39 Претпријатие ,

MAZDA MPV 136ks 7 sedista -03

3 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 14:52 , ,

Mazda MPV 2.0 -03 mnogu socuvana

5 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 20:25 ,

Mazda MPV -96 2.5TD

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток