Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mazda | MX-5

28 мај 18:18 , ,

Mazda MX-5 -97

4 999 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
23 мар. 21:11 , ,

Mazda MX-5 odlicna sostojba registrirana -02

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
08 мар. 19:18 , ,

Mazda MX-5 odlicna sostojba registrirana cela god

3 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток