Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mazda | Mazda3

13 окт. 20:26 , ,

Mazda 3 1.6hdi

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
13 окт. 20:04 , ,

Mazda 3 1.6hdi

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
03 мај 15:01 ,

Mazda 3

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 17:28 , ,

Mazda 3

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
16 јан. 17:54 , ,

MAZDA 3 1.6HDI MOZE ZAMENA AUTO KODEKS

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
28 дек. 10:25 , ,

MAZDA 3

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
22 мар. 16:10 ,

MAZDA 3 1.4 SO FUL OPREMA PRV GAZDA -06

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999


Кон почеток