Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mazda | Mazda5

22 јул. 11:07 ,

Mazda 5 2.0 dizel set 7 sedista

4 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 15:10 ,

Mazda 5 -08

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 18:16 , ,

Mazda 5 dizel 2.0 cena po dogovor

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
21 апр. 21:55 , ,

MAZDA 5 2.0 Dizel 110HP 7 SEDISTA -08

6 880 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток