Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mazda | Premacy

13 јан. 03:26 , ,

Mazda

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 10 000 - 14 999
12 септ. 13:36 ,

Mazda Premacy

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 23:25 ,

Mazda Premacy 2.0

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 14:15 , ,

MAZDA PREMACY 2.0 FUL OPREMA

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
13 апр. 19:11 , ,

Mazda Premacy Dizel vo extra sostojba

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 23:02 , ,

Mazda Premacy 2.0 diesel

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
19 фев. 14:33 , ,

MAZDA PREMACY 2.0 DIZELL EXTRA

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 22:15 , ,

Mazda Premacy

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 01:51 ,

MAZDA PREMACY

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
02 дек. 16:17 ,

Mazda Premacy

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
16 ноем. 18:31 ,

Mazda Premacy -02

3 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 21:30 , ,

MAZDA PRIMACY VO SUPER FORMA

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 40 000 - 44 999
03 ноем. 13:21 , ,

Mazda Premacy -03

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
08 окт. 17:38 , ,

Mazda Premacy -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 22:01 ,

Mazda Premacy -01

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
26 јул. 13:18 , ,

Mazda Premacy -04

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
29 јун. 10:32 ,

Mazda Premacy 2.0 Dizel 74 kw uvoz Germanija -06

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
09 јун. 20:17 ,

Mazda Premacy 20 ditd -05

4 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 20:32 , ,

Mazda Premacy -01 uvezena od Germanija

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
02 мар. 11:18 ,

Mazda Premacy 20td Mozna Zamena -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 21:45 ,

Mazda Premacy 7 sedista -02

2 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 15:50 , ,

Mazda Premacy 2.0 ditd -04

3 777 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 14:33 , ,

Mazda Premacy -98

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 01:18 , ,

Mazda Premacy -98

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 12:24 ,

Mazda Premacy 1.8 -00

2 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 11:49 , ,

Mazda Premacy 1.9 TD -04

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток