Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Mazda | Битола

2 , 1
3 , 2
323 , 8
5 , 2
6 , 11
626 , 3
CX-5 , 1
CX-7 , 1
Mazda2 , 1
Tribute , 1
Xedos , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Mazda | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 апр. 10:51 Претпријатие ,

MAZDA 6 2.0CD140--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!UNIKAT!!!!

6 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 22:40 Претпријатие ,

MAZDA 6 2.0CD 140KS (ULTRA EXCLUSIVE)

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
07 апр. 22:27 Претпријатие ,

Mazda 6 2.0cd 140ks exclusive 2009

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 12:11 ,

Mazda CX-7 2.3i turbo 260ks ne uvezuvan

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
22 ноем. 12:00 ,

MAZDA 6 PREFEKT KAKO NOVA

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 19:41 Претпријатие ,

MAZDA 2 1.6 DIZEL 2010 GOD

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
07 јул. 08:51 ,

Mazda 3 -07

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
01 јул. 10:59 ,

Mazda 6 -05

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
13 јун. 16:25 ,

Mazda 323f 2.0d

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
09 јун. 16:17 ,

MAZDA 3 1.6 FULL

3 590 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
11 мар. 20:34 ,

Mazda 6

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 20:09 ,

Mazda 323f

1 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
03 ноем. 04:33 ,

Mazda 323

950 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 21:13 ,

Mazda 5 2.0d 16V Confort

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
31 мај 20:59 ,

MAZDA 6

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 07:35 ,

Mazda 2

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
17 окт. 22:36 ,

Mazda 6 TOP OPREMA

5 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 55 000 - 59 999
19 јул. 13:29 ,

MAZDA 626 2.0 DITD MOZI ZAMENA

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 00:54 ,

Mazda 323 DITD 16v povolno

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 17:42 Претпријатие ,

Mazda 6 dizel 2.0

8 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
11 фев. 14:43 ,

Mazda CX-5 2.0i AWD Revolution SD Automatic

22 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
01 јан. 16:58 ,

Mazda 626

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
22 ноем. 04:37 ,

Mazda 323f ba serija sportski model -95

2 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 09:31 ,

Mazda 5 sedum sedista -06

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
10 ноем. 00:23 ,

MAZDA 6 KARAVAN -05 MOZE ZAMENA

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
02 јул. 14:28 ,

Mazda 323 -98

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
04 јун. 12:00 ,

Mazda Xedos v6 20 mozi zamena -98

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
13 мај 22:23 ,

MAZDA 626 2.O Di 16V -01

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 09:00 ,

MAZDA TRIBUTE 4x4 -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
09 фев. 22:34 ,

Mazda 323 -00

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 20:29 ,

Mazda 323 -00 Itno

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан. 22:29 ,

Mazda 6 -04

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Mazda | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации