Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Mazda | Тетово

2 , 2
3 , 2
323 , 4
5 , 2
6 , 5
626 , 2
Mazda5 , 1
Premacy , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Mazda | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:38 ,

Mazda 5 -06

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 23:19 ,

mazada 5

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
25 ноем. 18:10 ,

Mazda 6 moze i zamena

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
18 ноем. 19:32 ,

MAZDA 2

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
02 ноем. 13:40 ,

Mazda 2

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
09 окт. 19:38 ,

MAZDA 3

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 15:10 ,

Mazda 5 -08

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 10:50 ,

Mazda 6 2.0 dizel

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
02 дек. 14:39 ,

Mazda 323

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
12 септ. 13:36 ,

Mazda Premacy

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 23:25 ,

Mazda Premacy 2.0

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 20:49 ,

Mazda 323

600 ЕУР

Година: 1991
Километража: 250 000 - 299 999
24 мар. 14:39 ,

Mazda 3

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
14 јун. 13:00 ,

Mazda 6 -04 itno

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
17 фев. 15:58 ,

Mazda 323 top sostojba -93 Moze zamena

Година: 1993
Километража: 120 000 - 129 999
20 јан. 16:57 ,

MAZDA 6 -03

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 02:25 ,

Mazda 626 full oprema regist top sostojba -97

1 950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
02 јул. 15:31 ,

Mazda 323f 1.51 6v -99

750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 23:28 ,

Mazda 6 turbo dizel 2.0 -02

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
14 апр. 18:13 ,

Mazda 626 -96

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Mazda | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации