Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | A 160

01 авг. 11:50 ,

Mercedes-Benz A160 CDI KLIMA UVOZ OD GERMANIJA

4 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
01 авг. 10:23 , ,

Mercedes-Benz A160cdi Facelift -08

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
31 јул. 22:13 Претпријатие , ,

MERCEDES A160 CDI CLASSIC 2010 jimauto

4 290 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
25 јул. 23:54 Претпријатие ,

MERCEDES A 160 CDI 90 ks 2006 God

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
25 јул. 09:07 Претпријатие ,

MERCEDES-BENZ A 160 CDI AVANTGARDE -08 ODLICEN

3 980 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
23 јул. 11:10 Претпријатие ,

MERCEDES A 160 CDI 82 KS FEJSLIFT -09 MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
23 јул. 10:58 Претпријатие ,

MERCEDES A 160 CDI 82 KS PERFEKTEN -07 MT Auto

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
18 јул. 14:12 , ,

MERCEDES-BENZ A 160 CDI

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 јун. 10:36 , ,

Mercedes-Benz A 160cdi -08 privatno vozilo

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
25 јун. 03:02 , ,

Mercedes Benz A160

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
10 јун. 10:42 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A160 -14

13 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
10 јун. 02:00 , ,

Mercedes-Benz A 200 CDI

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
02 јун. 18:40 Претпријатие ,

Mercedes A 160 CDI 4L/100km UNIKAT - 07

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
01 јун. 20:20 , ,

Mercedes-Benz A 200 CDI

4 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
12 мај 18:35 , ,

Mercedes A klasa A 160 -09

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
04 мај 01:15 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ A160 2.0 cdi 60kw 80ks

4 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
21 апр. 22:49 ,

Mercedes-Benz A 160

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
27 мар. 09:01 ,

Mercedes-Benz A 160 -99 ALEK PRODADENA

1 599 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
07 мар. 18:42 ,

Mercedes-Benz A 160 80ks

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 17:42 ,

Mercedes-Benz A class 160

4 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 21:21 ,

Mercedes Benz A160 80KS -05

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 18:55 ,

MERCEDES BENZ A 160 CDI -06 CLASSIC

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 19:56 ,

Mercedes-Benz A160

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев. 00:28 ,

Mercedes-Benz A 160

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 08:45 ,

Mercedes-Benz A160 cdi Avantgarde

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
20 фев. 09:36 , ,

Mercedes-Benz A 160cdi

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 фев. 18:26 ,

Mercedes-Benz A160

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
24 ноем. 21:14 ,

Mercedes-Benz A 160 CDI Uvoz Germanija

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
12 ноем. 14:21 , ,

Mercedes-Benz A klasa A160 dizel -05

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 ноем. 10:19 , ,

MERCEDES-BENZ A 160 -06 REGISTRIRAN

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 13:20 , ,

Mercedes A 160

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 јул. 09:15 , ,

Mercedes-Benz A160 CDI diesel

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 јул. 21:05 ,

Mercedes A 160

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 јул. 18:16 , ,

Mercedes A160CDI 84ks

3 666 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
24 јун. 22:32 , ,

Mercedes-Benz A 160

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
24 јун. 18:16 , ,

Mercedes-Benz A 160

1 350 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
24 јун. 13:06 , ,

MERCEDES A160 CDI ITNO

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун. 18:35 ,

Mercedes-Benz A 160

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
04 јун. 14:08 ,

Mercedes-Benz A clasa so mala potrosna

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
04 јун. 14:00 , ,

Mercedes-benz A 160

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
04 јун. 13:28 , ,

Mercedes-Benz A 160

3 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 10:43 , ,

Mercedes a160cdi -08 Facelift registriran

4 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
29 апр. 12:39 ,

Mercedes-Benz A 160

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 08:41 Претпријатие ,

Mercedes A 160 KLIMA Full Oprema - 04

1 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 11:20 ,

MERCEDES A160 CDI -07

3 480 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 10:35 ,

Mercedes-Benz A 160

4 400 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 18:07 , ,

Mercedes-Benz A160

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 17:31 ,

Mercedes-Benz A 160 CDI

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
12 фев. 16:33 ,

Mercedes-Benz 160cdi Avangard

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 20:51 ,

Mercedes Benz w169 A160 cdi

4 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток