Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | A 170

Денес 09:46 ,

MERCEDES A170 CDI ODLICEN !!!

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 01:28 , ,

Mercedes-Benz A 170

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:05 , ,

Mercedes- Benz A170 CDI - AVANTGARDE - Full Oprema

2 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
07 авг. 23:15 ,

Mercedes-Benz A 170

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 35 000 - 39 999
06 авг. 21:28 , ,

Mercedes-Benz A 170

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 12:16 Претпријатие ,

Audi a3 2.0 tdi -07 Sline moze zamena

4 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
05 авг. 12:15 Претпријатие ,

VW Polo 1.4 benzin -04 sega donesen od Svajcarija

2 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
04 авг. 11:27 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ A 170 CDI 70kW

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 14:54 ,

MERCEDES-BENZ A170 CDI -03

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
16 јул. 15:17 ,

MERCEDES-BENZ A 170 cdi

1 390 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 17:39 ,

Mercedes ,,B"180

55 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
16 јун. 14:21 ,

MERCEDES-BENZ A170 CDI -03

2 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 11:31 , ,

Mercedes A 170 cdi, klima, bez defekti 1800 eur

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
29 мај 14:34 ,

Mercedes-Benz A 170

2 150 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 23:01 , ,

Mercedes-Benz A 170cdi -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 11:29 , ,

Mercedes A170 poluautomatik

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
11 мај 19:33 , ,

Mercedes A170

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 22:09 , ,

Mercedes A 170 dizel so A-test KUKA

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
14 апр. 13:02 , ,

Mercedes A 170 Cdi -02 Klima

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
22 мар. 10:57 ,

Mercedes-Benz A 170 Cdi

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
21 мар. 14:58 ,

Mercedes benz

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
13 мар. 16:27 ,

Mercedes-Benz A170 Elegance

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
12 мар. 22:45 , ,

Mercedes-Benz A170cdi

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 21:04 , ,

Mercedes-Benz A170 -02

2 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 20:42 ,

Mercedes-Benz А170 CDI long -01

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
08 фев. 16:58 , ,

Mercedes-Benz A 170 -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
31 јан. 19:25 ,

Mercedes-Benz A 170

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
22 јан. 07:23 ,

Mercedes a170cdi

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
15 јан. 21:54 ,

Mercedes-Benz A170 CDI

2 070 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
07 јан. 18:48 ,

Mercedes-Benz A 170

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
09 дек. 21:43 , ,

Mercedes A 170

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 22:33 , ,

Mercedes-Benz A 170 SDI

1 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 14:00 ,

Mercedes-Benz A klasa

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
14 окт. 08:51 ,

Mercedes-Benz A 170 zamena

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
12 окт. 12:57 , ,

Mercedes Benz A170

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 08:16 , ,

Mercedes-Benz A 170 CDI Full oprema

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 22:05 , ,

Mercedes-Benz A170

1 950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 18:50 , ,

Mercedes-Benz Class А

1 990 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 15:02 , ,

MERCEDES-BENZ A 170

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
17 септ. 17:04 ,

Mercedes-Benz A clasa 170

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
04 септ. 22:27 , ,

Mercedes-Benz A 170

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
01 септ. 16:45 ,

Mercedes A 170

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
26 авг. 15:26 ,

Mercedes A170 itno Cena Extra

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
21 авг. 11:03 ,

Mercedes A 170

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
14 авг. 22:02 , ,

Mercedes Benz A 170 CDI

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
11 авг. 02:28 , ,

MERCEDES-BENZ A170 CDI

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 23:29 , ,

Mercedes-Benz A 170

1 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
17 јун. 23:12 ,

Mercedes Benz A170 CDI Long Serija

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун. 17:48 , ,

Mercedes-Benz A 170 CDI

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток