Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | A 190

31 окт. 17:13 , ,

Mercedes-Benz A 190 klasa moze zamena

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
21 мар. 11:54 ,

Mercedes-Benz A190

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
13 мар. 08:51 ,

Mercedes A 190

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
18 септ. 12:19 , ,

Mercedes A 190 benzin plin 125ks moze zamena

2 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 00:20 , ,

Mercedes A 190

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 21:13 ,

Mercedes A 190

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
20 мар. 16:31 , ,

Mercedes Benz A 190 elegance dolga verzija

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
13 јан. 17:33 , ,

Mercedes Benz A Class 190 -01

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
12 окт. 18:43 Претпријатие , ,

Mercedes A 190 -01

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 14:21 ,

Mercedes A190 -00

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток