Македонски | Shqip | English |

Дојран | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | А-класа

A 170 , 1
27 јан. 16:19 , ,

Mercedes-Benz A170 CDI

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток