Македонски | Shqip | English |

Свети Николе | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | А-класа

A 140 , 1
A 170 , 1
A 180 , 2
15 јан. 21:54 ,

Mercedes-Benz A170 CDI

2 070 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
03 дек. 10:19 ,

Mercedes-Benz A 180

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
04 ноем. 21:29 ,

MERCEDES-BENZ A180

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 окт. 08:37 ,

Mercedes A 140 1.4 atestiran plinski ured

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток