Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | 190

21 јун. 12:36 ,

Mercedes Benz 190

700 ЕУР

Година: 1984
Километража: 250 000 - 299 999
27 дек. 16:39 ,

Mercedes-Benz 190

900 ЕУР

Година: 1986
Километража: 5 000 - 9 999
28 окт. 12:01 ,

Mercedes 190 d

Година: 1990
Километража: 180 000 - 189 999
02 окт. 11:05 ,

Mercedes-Benz 190 benzin plin

800 ЕУР

Година: 1987
Километража: 25 000 - 29 999
29 септ. 13:45 , ,

Mercedes-Benz 190 -64 old timer

1 500 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 5 000 - 9 999
19 септ. 12:15 ,

Mercedes

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
16 јул. 10:39 , ,

Mercedes-Benz 190

2 400 ЕУР

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
03 јул. 12:31 ,

Mercedes-Benz 190 D 2.5

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 13:04 ,

MERCEDES-BENZ 190D

1 ЕУР

Година: 1986
Километража: > 500 000
16 мај 23:50 , ,

Mercedes Benz 190

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
21 дек. 12:11 , ,

Mercedes A 190

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
03 ноем. 21:29 , ,

Mercedes-Benz 190d

850 ЕУР

Година: 1985
Километража: 300 000 - 349 999
31 окт. 18:50 ,

Mercedes 190 dizell registriran

1 200 ЕУР

Година: 1992
Километража: 5 000 - 9 999
23 септ. 17:01 , ,

Mercedes-Benz 190

1 400 ЕУР

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
20 септ. 18:33 , ,

Mercedes- Benz 190 e -90

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1990
Километража: 250 000 - 299 999
10 септ. 16:55 , ,

Mercedes-Benz A 190

2 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
01 авг. 20:31 ,

Mercedes-Benz A 190

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 65 000 - 69 999
27 јул. 12:46 , ,

Mercedes-Benz 190 -93

1 990 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
02 апр. 17:14 ,

Mercedes 190d

1 250 ЕУР

Година: 1985
Километража: 0 - 4 999
30 мар. 21:44 ,

Mercedes A190

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 17:06 ,

Mercedes Benz 190

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
02 јан. 21:04 , ,

Mercedes Benz 190 Dizel

Година: 1991
Километража: 300 000 - 349 999
05 ноем. 08:49 ,

Mercedes 190

700 ЕУР

Година: 1983
Километража: 30 000 - 34 999
17 окт. 17:40 ,

Mercedes 190D 2.5 vo ODLICNA sostojba

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1988
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 16:04 , ,

Mercedes 190 2.5 D

1 600 ЕУР

Година: 1990
Километража: 110 000 - 119 999
07 септ. 06:16 , ,

Mercedes 190

Година: 1985
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 13:05 , ,

Mercedes 190-ka

Година: 1985
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 11:20 ,

Mercedes-Benz 190

899 ЕУР

Година: 1985
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 17:18 ,

Mercedes 190 E

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
30 мај 14:04 , ,

Mercedes 190

Година: 1985
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 15:44 ,

Mercedes 190 D

1 700 ЕУР

Година: 1990
Километража: 25 000 - 29 999
15 мај 07:28 ,

Mercedes 190

1 700 ЕУР

Година: 1991
Километража: 300 000 - 349 999
23 апр. 10:01 , ,

Mercedes 190

Година: 1987
Километража: 5 000 - 9 999
19 апр. 01:23 ,

Mercedes 190

1 500 ЕУР

Година: 1991
Километража: 95 000 - 99 999
02 апр. 21:25 ,

Mercedes 190 dizel

Година: 1994
Километража: 10 000 - 14 999
07 мар. 16:13 , ,

Mercedes 190

Година: 1985
Километража: 300 000 - 349 999
28 фев. 18:18 , ,

Mercedes 190

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
23 дек. 19:43 ,

Mercedes 190 -87

800 ЕУР

Година: 1987
Километража: 130 000 - 139 999
13 ноем. 21:06 , ,

Mercedes 190 -93

2 300 ЕУР

Година: 1993
Километража: 20 000 - 24 999
22 септ. 03:03 ,

Mercedes 190 -92 ITNO

Година: 1992
Километража: 100 000 - 109 999
04 септ. 18:59 , ,

MERCEDES-BENZ DIZEL MODEL 124

900 ЕУР

Година: 1987
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 21:45 , ,

Mercedes 190 -90 ili menuvam

2 450 ЕУР

Година: 1990
Километража: 190 000 - 199 999
23 авг. 04:56 ,

MERCEDES 190 SO SRPSKI TABLICI -87 ITNO

800 ЕУР

Година: 1987
Километража: 300 000 - 349 999
25 јул. 11:55 , ,

Мercedes 190D -85

650 ЕУР Намалена цена

Година: 1985
Километража: 250 000 - 299 999
14 јул. 00:23 , ,

Mercedes 190 -86

800 ЕУР

Година: 1986
Километража: 250 000 - 299 999
23 мај 17:46 , ,

Mercedes 190 -03

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 22:27 ,

Mercedes 124 -87

1 400 ЕУР

Година: 1987
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 20:44 , ,

Mercedes 190 dizel socuvan -92

Година: 1992
Километража: 150 000 - 159 999
21 апр. 21:31 ,

MERCEDES 123 200 DIZEL -81

Година: 1981
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток