Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | 230

19 јун. 11:18 ,

Мercedes-Benz 230E -07

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 14:14 ,

Mercedes 230 -97

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
08 ноем. 00:15 , ,

Mercedes E 220

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
11 септ. 02:28 , ,

Mercedes E 230

2 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 10:02 , ,

Mercedes Benz 230 -96

2 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
06 јун. 20:45 , ,

Mercedes 230 -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 20:57 , ,

Mercedes 230 2.3 -99

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
14 септ. 17:18 ,

Mercedes c220 cdi sport coupe-03

4 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
15 мар. 21:26 , ,

MERCEDES BENZ -99 ITNO

3 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
19 јан. 15:57 ,

Mercedes Vito 230 -01

5 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток