Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | 240

30 јул. 11:51 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E 240 -04

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 22:58 ,

Mercedes-Benz MB100

1 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
02 авг. 17:10 ,

Mercedes-Benz C 240

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
01 фев. 15:27 , ,

MERCEDES E-CLASS 240

2 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 350 000 - 399 999
18 ноем. 09:32 , ,

MERCEDES W123 240D

2 499 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 180 000 - 189 999
31 јул. 14:52 ,

Mercedes 123 240d

Година: 1980
Километража: > 500 000
19 мај 11:28 , ,

Mercedes 123 240d -85

400 ЕУР

Година: 1985
Километража: 190 000 - 199 999
29 јан. 22:06 , ,

Mercedes 123 240D -80

700 ЕУР

Година: 1980
Километража: 300 000 - 349 999
26 дек. 17:02 , ,

MERCEDES 240 -80

Година: 1980
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 05:47 ,

Mercedes 240 -81 moze zamena

Година: 1981
Километража: 250 000 - 299 999
21 апр. 20:58 , ,

Mercedes 240 -70

700 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 300 000 - 349 999
13 јан. 19:54 , ,

Mercedes 123 240d -70

1 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток