Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | 250

Денес 09:34 , ,

MERCEDES E 250 TD GOD - 98 KLIMA OD CH KAKO NOVO

1 750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
03 авг. 16:27 , ,

Mercedes-Benz E 250 Turbo-diesel

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
27 апр. 13:58 , ,

Mercedes-Benz c 250 cdi 4 MATIC

13 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
23 апр. 19:44 , ,

Mercedes 250

1 200 ЕУР

Година: 1990
Километража: 250 000 - 299 999
27 ноем. 17:28 , ,

Mercedes-Benz 250

1 200 ЕУР

Година: 1987
Километража: 300 000 - 349 999
01 ноем. 16:19 ,

Mercedes 250 Td

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
31 окт. 22:12 , ,

Mercedes-Benz E 250 D

2 400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 30 000 - 34 999
25 окт. 05:30 , ,

Mercedes-Benz E 250 D

2 400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 35 000 - 39 999
22 окт. 22:05 , ,

MERCEDES-BENZ C 250

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
01 септ. 17:37 , ,

Mercedes 250 Disel

2 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 30 000 - 34 999
30 јул. 13:33 , ,

Mercedes-Benz c 250 turbo diesel

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 19:35 ,

Mercedes-Benz e klasa

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 12:30 ,

Mercedes 250

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 16:30 , ,

Mercedes Benz E250 D

2 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 400 000 - 449 999
25 мар. 13:52 ,

Mercedes-Benz E 250 4Matik Zamena moze za pomala

17 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 20:41 ,

Mercedes-Benz 250

Година: 1996
Километража: 400 000 - 449 999
19 мар. 10:49 , ,

Mercedes-Benz E 250 D Klimatronik

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 400 000 - 449 999
27 јан. 21:26 , ,

Mercedes-Benz e 250 turbodiesel

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 22:48 , ,

Mercedes-Benz C 250 TD karavan

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
25 ноем. 16:29 , ,

Mercesdes C 250

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
21 ноем. 19:37 ,

Mikser za beton

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
16 авг. 19:46 , ,

Mercedes-Benz 124 250 d

4 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 400 000 - 449 999
24 јул. 15:36 ,

Mercedes-Benz 250

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
03 јун. 13:48 ,

Mercedes 250

2 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 19:31 , ,

Mercedes Benz E250

35 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 65 000 - 69 999
22 мај 15:08 ,

Mercedes 124 250D

2 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
20 мај 21:12 , ,

Мercedes e 250 vo perfektna sostojba

18 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
08 мај 11:59 ,

Mercedes 250

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
07 мај 21:46 ,

Mercedes 250

1 400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 40 000 - 44 999
29 мар. 16:23 , ,

Mercedes Benz 250

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
23 фев. 16:02 , ,

Mercedes 250 turbo dizel

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
29 јан. 15:36 ,

МERCEDES C 250 dizel

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 20:24 ,

Mercedes 250 na bg tabli -99 dizel

1 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
08 дек. 11:27 ,

Mercedes C 250 amg optic

23 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 95 000 - 99 999
23 окт. 11:13 ,

POGREBALNO VOZILO MERCEDES

Година: 1988
Километража: 55 000 - 59 999
02 окт. 16:08 , ,

Mercedes 124 250d

850 ЕУР

Година: 1989
Километража: 5 000 - 9 999
31 авг. 17:14 , ,

Mercedes C250 Dizel Ekstra socuvan

2 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 13:22 ,

Mercedes-Benz 250

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 11:47 ,

Mercedes-Benz 250 td

2 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 21:13 ,

Mercedes 250

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
30 мај 09:04 , ,

Mercedes C250 disel automatic

2 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
14 мај 20:11 , ,

Mercedes-Benz 250D registrirana cela godina

1 550 ЕУР

Година: 1989
Километража: 250 000 - 299 999
12 мај 22:38 , ,

Mercedes Benz C250 turbo dizel

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 400 000 - 449 999
10 мај 08:14 , ,

Mercedes-Benz 250

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 25 000 - 29 999
09 мај 18:02 , ,

Mercedes C250

1 600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 350 000 - 399 999
01 апр. 17:19 ,

Mercedes 124 250 Dizel Extra full

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 19:56 , ,

Mercedes C250 CDI moze i zamena

2 300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 5 000 - 9 999
26 јан. 22:15 , ,

Mercedes Benz 250D

1 600 ЕУР

Година: 1990
Километража: 300 000 - 349 999
19 дек. 18:49 , ,

MERCEDES-BENZ E 250

2 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 18:46 ,

Mercedes 250 -93

1 700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток