Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | 450

24 ноем. 02:27 , ,

Mercedes-Benz Avtobus

4 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток