Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | 500

17 мај 15:18 ,

MERCEDES 500 SEC C 126 COUPE V8

12 000 ЕУР

Година: 1987
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток