Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | B 150

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


21 дек. 14:19 , ,

Mercedes-Benz B 150 prv gazda na 61.000 km

9 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 60 000 - 64 999
07 ноем. 21:15 , ,

MERCEDES B 150 NE UVEZUVAN

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
15 окт. 21:23 , ,

Mercedes B 150

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 10 000 - 14 999
31 авг. 15:49 , ,

Mercedes B150

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
05 авг. 23:37 , ,

MERCEDES-BENZ B 150 BENZIN PLIN

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
14 јул. 21:09 , ,

Mercedes B 150 vo odlicna sostojba

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
08 апр. 15:57 , ,

Mercedes Benz B150

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 45 000 - 49 999
05 апр. 15:42 ,

Mercedes-Benz B150

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 09:15 , ,

Mercedes-Benz B 150

6 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 85 000 - 89 999
10 мар. 16:48 , ,

Mercedes-Benz B klasa 150 prva registracija -10

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток