Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | B 180

Вчера 13:41
Линк
Претпријатие , ,

Mercedes-Benz B180 disel

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 23:50 , ,

Mercedes-Benz b 180 klasa nov

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:41
Линк
Претпријатие , ,

Mercedes-Benz B180 disel

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:45 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B-Klasse B 180 CDI Automatic

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:45 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B Class B 180 CDI

5 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:39 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B-Klasse B 180 CDI

12 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
13 авг. 17:48 ,

Mercedes-Benz B 180

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
13 авг. 16:20 , ,

MERCEDES-BENZ B CLASSA 180 CDI -06

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 авг. 10:29 ,

Mercedes-Benz B 180 diesel

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
13 авг. 09:57 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B 180

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
12 авг. 10:28 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz B 180 CDI AT Bussines

17 100 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
12 авг. 10:27 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz B 180 CDI MT

15 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
11 авг. 07:38 ,

Mercedes-Benz B 180 CDI 109ks NAVI Avantgarde

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 18:56 Претпријатие ,

MERCEDES-BENZ B 180 CDI 6 BRZINI ELIT AUTO

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
28 јул. 22:09 , ,

Mercedes-benz B180 CDI 2007

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
28 јул. 19:49 , ,

Mercedes-Benz B-Class 180CDI

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
10 јул. 14:39 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B-Klasse B 180 CDI

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 00:24 ,

Ttt

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 12:16 , ,

Cenata po dogovor

50 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 23:21 Претпријатие ,

MERCEDES B 180 CDI FULL UNIKAT AUTO

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 00:06 , ,

Mercedes-Benz B180

2 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 11:46 , ,

Mercedes-Benz B

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
26 апр. 21:17 , ,

MERCEDES B 180 CDI 2006/05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 18:41 ,

Mercedes-Benz B180

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
29 фев. 22:17 , ,

MERCEDES-BENZ B180 CDI KAKO NOVO

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 12:19 , ,

MERCEDES-BENZ B 180 EURO 6

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 21:42 , ,

Mercedes-Benz B-180 cdi

5 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 14:04 , ,

Mercedes-Benz B 180

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
15 јан. 08:51 , ,

Mercedes-Benz B18 CDI -06

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
07 дек. 20:10 ,

Mercedes-benz B180 CDi

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 20:03 Претпријатие ,

MERCEDES-BENZ B 180 CDI 80 kw -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
24 ноем. 09:21 , ,

MERCEDES-BENZ 180 CDI

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 07:53 ,

Mercedes-Benz B 180 ITNO

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 21:06 , ,

MERCEDES-BENZ B 180 CDI avangarde

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
13 ноем. 09:07 ,

Mercedes-Benz B 180 -08

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
26 окт. 12:10 , ,

Mercedes-Benz B 180 CDI

4 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 17:25 ,

MERCEDES-BENZ B 180 CDI

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
30 септ. 13:41 , ,

MERCEDES-BENZ B 180 CDI Sports Tourer

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
28 авг. 12:52 , ,

MERCEDES B-KLASA 180 CDI SPORT -07

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
02 авг. 13:29 , ,

Mercedes B 180

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
31 јул. 09:36 , ,

Mercedes-Benz b180

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
04 јул. 09:55 , ,

Mercedes-Benz B 180 so full oprema

16 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток