Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz

B 150 , 22
B 170 , 9
B 180 , 136
B 200 , 85
B 220 , 1
B 250 , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Mercedes-Benz | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:45
Линк
, ,

SE PRODAVA

3 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999

Вчера 22:38 , ,

MERCEDES-BENZ B200 140 ks -06

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:45 , ,

SE PRODAVA

3 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:48 ,

Mercedes-Benz B 180

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 13:47 , ,

MERCEDES-BENZ B200 SPORT -09

5 849 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:56 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ B 180CDI NAVI AVTO MIRO

12 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 12:45 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ B 180CDI NAVI AVTO MIRO

12 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 11:02 ,

Mercedes-Benz B 180 CDI

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:29 ,

Mercedes-Benz B 180 diesel

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:08 , ,

MERCEDES-BENZ B200 -12 BlueEFFICIENCY ACTIVE SPORT PAKET

9 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
01 мар. 14:28 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz B180 disel -08

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
28 фев. 15:48 ,

Se prodava mercedes

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
28 фев. 12:03 Претпријатие ,

MERCEDES-BENZ B180 109KS -06 AVANTGARDE

4 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 13:26 Претпријатие , ,

MERCEDES B 180 CDI NAVI PDC AVTO MIRO

12 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
26 фев. 21:57 , ,

SE PRODAVA

3 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
24 фев. 23:23 Претпријатие , ,

B-200cdi AUTOMATIK 2009/08

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
24 фев. 12:08 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B-Klasse B 180 CDI Automatic

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 12:06 Претпријатие ,

Mercedes-Benz Class B 180 CDI

11 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
23 фев. 11:30 , ,

MERCEDES BENZ B170 AVANGARD ODLICNO SOCUVAN

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 10:49 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz B 180 CDI MT

13 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
22 фев. 12:55 ,

Mercedes B150

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
17 фев. 18:57 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ B180 CDI 80KW AVTOMATIK LED NAVI

13 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
17 фев. 12:11 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B-Class B 180 CDI

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 01:35 , ,

Mercedes-Benz B200 BlueEFFICIENCY

8 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
06 фев. 14:42 , ,

**** Mercedes B 180 CDI - AVANTGARDE ( Automatic) ****

5 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 09:04 , ,

MERCEDES-BENZ B 180 CDI -17 FACELIFT AVTOMATIC NOVO

14 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
27 јан. 17:06 , ,

MERCEDES-BENZ B CLASSA 180 CDI -06

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 12:58 , ,

MERCEDES-BENZ B180 -11 ACTIVE EDITION SPORT PAKET KAKO NOVA

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
26 јан. 00:58 ,

Se prodava Mercedes B 180

5 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
22 јан. 19:58 ,

MERCEDES B180 CDI

5 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
12 јан. 19:38 ,

Mercedes-Benz B 180 CDI 109ks NAVI Avantgarde

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 јан. 13:32 , ,

Prodavam MERCEDES B180 CDI 7G

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 јан. 05:46 , ,

>> Mercedes B 180 (109ps) - Avantgarde >Automatic <<

53 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 19:10 ,

Mercedes B180 cdi sport

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
28 дек. 10:17 Претпријатие ,

Mercedes B200 CDI Sport Panorama

5 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 дек. 17:03 ,

Mercedes-Benz B 200cdi Avangard

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 15:30 ,

Se prodava mercedes

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
27 дек. 15:28 ,

Se prodava MERCEDES

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
23 дек. 17:59 , ,

MERCEDES B180 CDI

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 12:33 , ,

Mercedes Benz B 200 Cdi

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 21:19 Претпријатие ,

MERCEDES-BENZ B 200 CDI 100 KW 2012 REG CELA GODINA

10 850 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 20:10 , ,

Mercedes B Class 180 CDI 2007 Sport - ITNO

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
23 ноем. 21:31 , ,

Mercedes-Benz B180 CDI

13 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Mercedes-Benz | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации