Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | C 230

05 мај 20:32 , ,

Mercedes C230 ATESTIRAN PLIN

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 01:13 ,

Mercedes-Benz C 230 sport -97

2 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
16 мар. 13:07 , ,

Mercedes C 230 kompressor -97

3 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 08:58 , ,

Mercedes C 230 2.30 benzin -96

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток