Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | C 240

11 дек. 13:17 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ C-CLASS 240

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 350 000 - 399 999
04 јун. 14:00 ,

MERCEDES-BENZ C 240 W203

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 08:16 ,

Mercedes C 240 -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток