Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | Скопjе

C 180 , 7
C 200 , 38
C 220 , 58
C 230 , 1
C 250 , 4
C 270 , 9
C 320 , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Mercedes-Benz | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 17:45 , ,

MERCEDES-BENZ C 220 TOP

22 222 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
05 мар. 15:50 , ,

MERCEDES-BENZ C 220

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
04 фев. 03:12 , ,

MERCEDES-BENZ C 220 -97

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
15 јан. 13:12 , ,

Mercedes-Benz C 220 CDI -02 odlicen

2 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
12 јан. 13:28 , ,

Mercedes c220 cdi AMG Optik avantgarde E320 EVO 2007

7 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
11 јан. 15:18 , ,

MERCEDES C 220 CDI

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 20:26 , ,

Mercedes

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
04 дек. 14:41 , ,

Mercedes-Benz C 220CDI uvezen od Germanija perfekt

8 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 08:01 , ,

Mercedes-Benz C 220 -09

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 19:04 , ,

Mercedes-Benz C 220

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
04 окт. 17:57 , ,

Prodavam perfekten Mercedes C 220 CDI uvezen od DE

8 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 03:04 , ,

mercedes

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 35 000 - 39 999
26 септ. 16:19 , ,

Mercedes C 200

1 800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
20 септ. 17:10 , ,

Mercedes-Benz C270 CDI Avangard

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 17:25 , ,

MERCEDES C250 4MATIC

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
04 мај 15:16 , ,

MERCEDES BENZ C200 CDI 6 BRZINI-01

4 199 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 23:47 , ,

MERCEDES-BENZ C200 -10 AVANGARDE GERMANIJAEURO 5

10 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
04 мар. 18:25 , ,

MERCEDES C200 CDI CLASIC -04 redizajn

5 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 21:06 , ,

MERCEDES-BENZ C 200 AVANTGARDE W203

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 10:17 , ,

Mercedes-Benz C220 automatic 170Hp

12 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 03:40 , ,

Mercedes-Benz C220

3 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
26 јан. 18:42 , ,

Mercedes-Benz C220 CDI -04 Avantgarde 150 KS

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
14 јан. 23:22 , ,

MERCEDES-BENZ C200 -04 6BR.RACEN SWISS REG+SERVIS

5 399 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
26 дек. 11:03 , ,

MERCEDES BENZ C 250 KLIMATRONIK VO DOBRA SOSTOJBA

2 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
14 дек. 21:40 , ,

MERCEDES C200 -05 6 BRZINI GERMANIJA EKSTRA

5 199 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 15:10 , ,

MERCEDES-BENZ C200 AVANTGARDE

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
14 окт. 22:30 , ,

Mercedes-Benz C 200 odlicen

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
03 окт. 07:01 , ,

Mercedes C200 CDI -06 6 brz racen Germanija

5 399 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
02 окт. 18:00 , ,

Mercedes C 180

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
26 септ. 01:45 , ,

Mercedes-Benz c220 cdi -01

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
23 септ. 15:51 , ,

Mercedes C200 Avantgarde -09

10 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
01 авг. 09:47 , ,

Mercedes Benz C 200

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
31 јул. 23:23 , ,

MERCEDES C 220 AVANTGARDE GERMANIJA -09

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
20 јул. 09:42 , ,

Mercedes-Benz C 220 ZAMENA ZA POMALO

3 150 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
08 јул. 13:16 , ,

Mercedes-Benz c220 cdi

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
30 јун. 13:50 , ,

Mercedes C220 CDI -06 6 brz racen Germanija

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
29 мај 11:33 , ,

Mercedes-Benz C 220

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
27 мај 10:50 , ,

Mercedes-Benz C 220

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
27 мај 09:14 , ,

MERCEDES BENZ W203 C200 CDI

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
24 мај 20:53 , ,

Mercedes-Benz C 220

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
19 мај 14:02 , ,

Mercedes-Benz C 220 -07 6 brz.Germanija Ekstra

5 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
05 мај 21:50 , ,

Mercedes-Benz c 220

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 21:33 , ,

Mercedes-Benz C 220 Avantgarde

9 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 мар. 09:44 , ,

Mercedes-Benz C 200 CDI odlicno socuvan

2 890 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
24 мар. 12:51 , ,

MERCEDES-BENZ C 200 CDI -07 6 BRZINI GERMANIJA

5 399 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 19:37 , ,

Mercedes-Benz C 220

Година: 1997
Километража: 400 000 - 449 999
13 фев. 22:53 , ,

MERCEDES-BENZ E 220 CDI -04 GERMANIJA FULL EKSTRA

5 799 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 14:51 , ,

Mercedes-Benz C 220 Cdi AVANTGARDE SE

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Mercedes-Benz | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации