Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | CLA-класа

CLA 180 , 2
CLA 200 , 6
CLA 250 , 4
Вчера 18:52 ,

Mercedes-Benz CLA 220 d

22 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 13:06 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz CLA 200 2.2 D 136KS Business AT

23 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
27 јул. 18:07 , ,

Mercedes - Benz CLA 200d

30 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 30 000 - 34 999
20 јул. 20:16 , ,

CLA45 AMG

3 000 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 30 000 - 34 999
14 ноем. 15:57 ,

Mercedes-Benz CLA SPORT 200 CDI

21 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
13 ноем. 15:37 ,

Mercedes-Benz CLA 220 CDI

Година: 2014
Километража: 15 000 - 19 999
12 авг. 13:15 , ,

Mercedes CLA 180

Година: 2018
Километража: 30 000 - 34 999
18 јун. 20:22 ,

Mercedes-Benz CLA 220

25 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 60 000 - 64 999
28 мај 09:49 , ,

MERCEDES CLA 180

23 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
20 јун. 14:37 , ,

Mercedes-Benz CLA 250

Година: 2014
Километража: 35 000 - 39 999
02 апр. 22:06 , ,

Mercedes CLA 200

Година: 2014
Километража: 55 000 - 59 999
14 мар. 21:11 , ,

MERCEDES CLA 200 -14

32 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток