Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | CLA-класа

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Вчера 18:52 ,

Mercedes-Benz CLA 220 d

22 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 50 000 - 54 999
21 мај 12:33 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz CLA 200 2.2 D 136KS Business AT

23 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
02 мај 21:21 Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLA-Klasse 200D 136HP BUSINESS

18 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
30 мар. 12:31 Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLA-Klasse 180D AMG LINE

21 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
14 ноем. 15:57 ,

Mercedes-Benz CLA SPORT 200 CDI

21 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
13 ноем. 15:37 ,

Mercedes-Benz CLA 220 CDI

Година: 2014
Километража: 15 000 - 19 999
12 авг. 13:15 , ,

Mercedes CLA 180

Година: 2018
Километража: 30 000 - 34 999
18 јун. 20:22 ,

Mercedes-Benz CLA 220

25 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 60 000 - 64 999
28 мај 09:49 , ,

MERCEDES CLA 180

23 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток