Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | CLC 220

22 јул. 21:20 Претпријатие ,

MERCEDES-BENZ CLC 220 2.2CDI SPORT KUPE KAKO NOV

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
19 септ. 23:32 , ,

MERCEDES CLC 220 CDI Sport Coupe -10

11 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
01 јан. 20:33 ,

Mercedes CLC 220 -02 gjendje perfekte

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток