Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | CLK 200

23 јул. 10:36 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ CLK Kabrio / Automatic -03

9 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 07:46 , ,

Mercedes-Benz CLK 200 benzin coupe -98 sport

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 23:55 , ,

Mercedes-Benz CLK 200 kompressor cabrio

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
09 окт. 14:10 , ,

Mercedes CLK - 200 Compressor

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 18:07 , ,

Mercedes CLK 200 Cabrio

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 00:22 , ,

Mercedes clk200 cabrio

9 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 апр. 02:38 , ,

Mercedes CLK 200 sport coupe

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 19:14 , ,

Mercedes Benz CLK 200 sport

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 18:22 ,

Mercedes Benz CLK 200

2 990 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
24 фев. 23:43 ,

CLK 200 kompresor okazion

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
21 фев. 00:45 , ,

Mercedes CLK Cabrio

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
07 септ. 08:27 , ,

Mercedes CLK 200 Kompressor Cabrio

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
13 јул. 10:22 ,

Mercedes CLK 200 kompressor

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 мај 16:42 ,

Mercedes CLK 200 kompresor

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
27 мај 18:35 , ,

Mercedes CLK 200 kompressor plin klima registriran

2 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 21:12 , ,

Mercedes CLK

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
23 дек. 19:39 , ,

Mercedes CLK 200 Kompressor

10 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
23 дек. 11:54 , ,

Mercedes CLK 200 Kompresor

9 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
21 окт. 19:17 ,

Mercedes CLK 200 kompresor w208

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
13 окт. 14:24 , ,

Mercedes-Benz kabrio

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
18 јун. 15:26 , ,

Mercedes CLK

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
16 мај 13:12 , ,

Mercedes CLK 200 benz/plin

3 799 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 18:30 ,

Mercedes CLK 200 cabrio top forma

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
27 ноем. 02:34 , ,

Mercedes-Benz CLK 200 compressor -98

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
08 окт. 20:59 ,

Mercedes CLK 200 kabrio -00

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
08 авг. 00:52 , ,

Mercedes Benz CLK 200 kompressor-plin

4 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 23:19 ,

Mercedes CLK 200 kompresor -00

3 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 17:45 , ,

Mercedes CLk 200 KOMPRESEOR -99 Elegance

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 02:55 ,

Mercedes CLK 200 -99 na delovi

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
18 фев. 00:55 ,

Mercedes CLK 200 kompresor -04

7 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
08 фев. 16:43 , ,

Mercedes CLK 200 kompresor -99

4 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 17:26 , ,

Mercedes CLK 200 -98 so atestiran plin

3 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
11 окт. 21:49 , ,

Mercedes 200 CLK Elegance -03

7 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
15 септ. 14:39 ,

Mercedes CLK 200 SPORT 136 KS -98

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
07 авг. 10:32 ,

Mercedes CLK 200 -01 moze zamena

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
31 јул. 20:24 , ,

MERCEDES CLK 200 -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 16:37 , ,

MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR -99

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
11 јул. 23:38 ,

MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR KABRIO-01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 јул. 15:36 ,

Mercedes CLK 200 -04

9 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
25 јун. 07:57 ,

MERCEDES CLK 200 -98

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
22 јун. 21:45 , ,

Mercedes CLK 200 compressor -98

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 19:33 ,

Mercedes CLK 200 -99

5 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 00:16 , ,

Mercedes CLK 200 -99 vo odlicna sostojba

4 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
12 мај 23:18 ,

Mercedes-Benz CLK 200 Sport Limited -98

3 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 23:15 , ,

Mercedes CLK 200 -01 ITNO

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 20:18 , ,

Mercedes CLK 200 -99

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 21:33 , ,

Mercedes CLK 200 -99

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 21:12 , ,

Mercedes CLK 200 -99

3 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 15:12 ,

Mercedes Benz CLK 200 - 98

3 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 22:58 , ,

Mercedes CLK 200 -99

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток