Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | CLK 220

01 авг. 15:56
Линк
, ,

Mercedes - Benz CLK 220 CDI

5 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
18 фев. 10:07 , ,

Mercedes-Benz CLK 220cdi 4matic 7g tronic -11

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 19:42 , ,

Mercedes Benz GLK

15 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
02 апр. 16:51 , ,

Mercedes CLK 220 cdi coupe -06 EKSTRA

11 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток