Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | CLK 230

18 апр. 19:52 , ,

MERCEDES CLK 230 Sport

3 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
20 ноем. 13:17 ,

Mercedes CLK 230 Kompressor PLIN -99

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
08 септ. 15:06 , ,

Mercedes CLK 320 kompresor

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 17:29 ,

Mercedes CLK 230

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
08 ноем. 20:18 , ,

Mercedes CLK 230 kompresor -99

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
02 ноем. 22:12 , ,

Mercedes CLK -99

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 21:05 ,

Mercedes-Benz CLK 230 benzin -98

2 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
16 ноем. 12:05 ,

Mercedes CLK 230 Kabrio -98

4 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
10 септ. 00:40 , ,

Mercedes CLK -98

6 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
08 септ. 01:06 , ,

Mercedes CLK 230 -98

6 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток