Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | CLK 280

25 мај 10:52 , ,

Mercedes Clk 280 kupe

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток