Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | CLK 430

05 авг. 09:32 , ,

Mercedes-Benz 430 CLK -02

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
13 јул. 14:02 , ,

Mercedes-Benz 430 CLK V8

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
22 авг. 16:06 , ,

Mercedes CLK 430

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток