Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | CLS-класа

CLS 220 , 1
CLS 250 , 2
CLS 320 , 55
CLS 350 , 28
Вчера 18:55 ,

Mercedes-Benz CLS 320 cdi

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 12:20 , ,

MERCEDES-BENZ CLS 250 CDI Exclusive NOV

34 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 11:00 Претпријатие , ,

MERCEDES CLS 320CDI 7G Tronic Menjac “TOP SOSTOJBA

11 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 авг. 21:43 ,

Mercedes CLS 320 CDI EDITION V6 DPF

9 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 20:22 ,

Mercedes-Benz CLS 320

14 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
07 авг. 20:16 , ,

Mercedes-Benz CLS 350

14 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
07 авг. 17:18 ,

Mercedes-Benz CLS 320

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 09:33 ,

MERCEDES CLS 320CDI 7G 224PS -06 AMG MOZI ZAMENA

11 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
06 авг. 23:41 ,

Mercedes-Benz CLS 320

16 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
06 авг. 20:32 ,

MERCEDES -BENZ CLS 250 CDI

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
06 авг. 20:21
Линк
,

Mercedes-Benz CLS 63 AMG -11 525HP unikat

30 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
29 јул. 10:55 , ,

MERCEDES-BENZ CLS 320 CDI VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 21:51 , ,

Mercedes 320cls top

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 01:02 ,

MERCEDES CLS320 CDI AMG AUTOMATIC FULL 2006

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
21 мај 16:04 ,

Mercedes-Benz CLS 350

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 01:23 Претпријатие , ,

Mercedes CLS320-CDI V6 7G-Tronik 2007

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 13:58 ,

Mercedes-Benz CLS 350

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
21 фев. 14:30 ,

Mercedes-Benz CLS 350

19 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 10:54 , ,

Mercedes - Benz CLS 350

35 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 11:06 ,

Mercedes-Benz Cls 350 Bluetec AMG Line

36 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
31 окт. 14:10 , ,

Mercedes benz CLS320 -07

10 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 20:13 ,

Mercedes-Benz cls 350

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 18:00 ,

Mercedes-Benz CLS 350

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 20:13 , ,

MERCEDES 350 CLS 3.5 200 KW benzin

11 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
31 јул. 07:44 , ,

MERCEDES CLS 320 AMG-SPECIAL EDITION.2008.God

17 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
13 јул. 13:02 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ CLS 320 CDI -10

13 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 15:08 ,

Mercedes-Benz CLS 350 od Germanija

10 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 14:04 ,

Mercedes-Benz CLS 350 diesel AMG line 2011

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
21 јун. 19:57 ,

MERCEDES-BENZ CLS 320 CDI 7G TRONIK SPORT PAKET

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
20 јун. 14:11 Претпријатие ,

MERCEDES-BENZ CLS 350 CDI

18 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 10:44 ,

MERCEDES CLS 320 CDI -06

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 22:01 , ,

Mercedes-Benz CLS 350

11 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
25 мар. 12:03 , ,

Mercedes-Benz CLS 350

29 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
10 јан. 17:43 , ,

MERCEDES CLS 320 CDI

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
10 дек. 23:19 ,

MERCEDES CLS 320CDI

9 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
28 ноем. 10:41 ,

MERCEDES CLS 320 CDI -07

15 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
23 окт. 11:05 , ,

Mercedes-Benz CLS 320

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 08:04 Претпријатие , ,

MERCEDES CLS 320 CDI -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 16:24 , ,

Mercedes CLS 320cdi vo odlicna sostojba

13 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
03 септ. 00:29 ,

Mercedes-Benz CLS 320 dizel

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
09 авг. 19:31 , ,

MERCEDES CLS 320 SO MK TABLI

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 15:27 , ,

Mercedes Benz 350 CLS -10

23 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
27 јун. 22:15 , ,

Mercedes CLS 320 CDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 16:23 , ,

Mercedes CLS 350 dizel

25 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 75 000 - 79 999
Кон почеток