Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | CLS 320

Вчера 21:43 ,

Mercedes CLS 320 CDI EDITION V6 DPF

9 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:22 ,

Mercedes-Benz CLS 320

14 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:18 ,

Mercedes-Benz CLS 320

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 23:41 ,

Mercedes-Benz CLS 320

16 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
08 авг. 18:55 ,

Mercedes-Benz CLS 320 cdi

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
08 авг. 11:31 Претпријатие ,

MERCEDES CLS 320 CDI 165kw FULL 2008god AVTOCENTAR

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
08 авг. 11:00 Претпријатие , ,

MERCEDES CLS 320CDI 7G Tronic Menjac “TOP SOSTOJBA

11 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 авг. 09:33 ,

MERCEDES CLS 320CDI 7G 224PS -06 AMG MOZI ZAMENA

11 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул. 10:55 , ,

MERCEDES-BENZ CLS 320 CDI VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 21:51 , ,

Mercedes 320cls top

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 01:02 ,

MERCEDES CLS320 CDI AMG AUTOMATIC FULL 2006

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
21 мај 01:23 Претпријатие , ,

Mercedes CLS320-CDI V6 7G-Tronik 2007

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 14:10 , ,

Mercedes benz CLS320 -07

10 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
31 јул. 07:44 , ,

MERCEDES CLS 320 AMG-SPECIAL EDITION.2008.God

17 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
13 јул. 13:02 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ CLS 320 CDI -10

13 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 19:57 ,

MERCEDES-BENZ CLS 320 CDI 7G TRONIK SPORT PAKET

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
22 мај 10:44 ,

MERCEDES CLS 320 CDI -06

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 17:43 , ,

MERCEDES CLS 320 CDI

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
10 дек. 23:19 ,

MERCEDES CLS 320CDI

9 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
28 ноем. 10:41 ,

MERCEDES CLS 320 CDI -07

15 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
23 окт. 11:05 , ,

Mercedes-Benz CLS 320

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 08:04 Претпријатие , ,

MERCEDES CLS 320 CDI -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 16:24 , ,

Mercedes CLS 320cdi vo odlicna sostojba

13 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
03 септ. 00:29 ,

Mercedes-Benz CLS 320 dizel

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
09 авг. 19:31 , ,

MERCEDES CLS 320 SO MK TABLI

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 22:15 , ,

Mercedes CLS 320 CDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 09:17 ,

MERCEDES CLS 320 CDI

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
25 јан. 18:49 ,

MERCEDES CLS 320 CDI

18 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
11 ноем. 22:35 ,

Mercedes CLS 320

11 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
17 окт. 20:10 , ,

Mercedes Benz CLS 320

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 02:31 , ,

Mercedes CLS 320 CDI itno povolno

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 окт. 14:02 ,

Mercedes CLS 320

15 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
12 септ. 20:19 ,

Mercedes CLS 320

17 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 септ. 23:34 ,

Mercedes-Benz CLS 320 cdi

28 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
27 авг. 12:22 ,

Mercedes-Benz CLS 320 Dizel

15 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
28 јун. 20:57 Претпријатие ,

MERCEDES CLS 320 CDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 11:38 , ,

MERCEDES CLS 320

16 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
07 мар. 13:25 , ,

Mercedes-Benz CLS 320 povolna cena

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 ноем. 18:44 , ,

Mercedes-Benz CLS 320cdi -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 септ. 00:17 , ,

Mercedes CLS 320 -06

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 13:54 , ,

MERCEDES CLS 320 CDI 7G TRONIC -06

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
18 јул. 11:33 , ,

MERCEDES CLS 320 CDI -06

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 11:41 , ,

Mercedes CLS 320 -06

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 19:20 , ,

Mercedes CLS 320 dizel 7-g tronic -06

16 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 13:39 ,

Mercedes Benz CLS 320 CDI -07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 окт. 15:27 , ,

Mercedes CLS 320 -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 19:12 , ,

Mercedes CLS 320 CDI -05

19 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 14:32 ,

MERCEDES CLS -08 320CDI 7G TRONIK TOP SOSTOJBA

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток