Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | E 230

21 окт. 18:53 ,

Mercedes E 230 itno

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
21 окт. 18:53 ,

Mercedes E 230

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
14 окт. 22:27 ,

Mercedes E 230

1 850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 30 000 - 34 999
20 септ. 21:22 , ,

Mercedes E230 so vgraden plinski ured

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 400 000 - 449 999
22 јул. 21:06 , ,

Mercedes E 230 124

1 500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 350 000 - 399 999
05 јун. 16:55 , ,

Mercedes E230 automatic

2 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
26 окт. 12:55 ,

Mercedes E 230 -98 itno

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
27 септ. 13:24 ,

Mercedes-Benz E 230 -95

2 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 11:42 ,

Mercedes E 230 -91

Година: 1991
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 17:13 , ,

MERCEDES E 230 - 97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 11:36 , ,

MERCEDES-BENZ E 230 -96

2 950 ЕУР Price Reduced

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток