Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | GL 420

15 јан. 10:27 ,

MERCEDES GL 420CDI 4MATIC

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток