Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | GLA-класа

GLA 180 , 3
GLA 200 , 3
GLA 220 , 2
GLA 250 , 1
23 јул. 11:05
Линк
Претпријатие , ,

Mercedes-Benz GLA 220 CDI 7G tronic

22 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999

04 авг. 13:02 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz GLA 200 D 7G DCT 136ks AT

23 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
04 авг. 12:19 , ,

Mercedes-Benz GLA 200 7G tronic

18 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
23 јул. 11:05 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz GLA 220 CDI 7G tronic

22 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
30 мар. 12:29 Претпријатие ,

Mercedes-Benz GLA 180CDI 109HP

18 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
28 мар. 11:24 Претпријатие ,

Mercedes-Benz GLA 180D 109HP

19 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
28 мар. 11:08 Претпријатие ,

Mercedes-Benz GLA 180d 109HP

20 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
13 мај 21:48 , ,

Mercedes-Benz GLA 220 Full Neuvezen -10

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
19 јан. 13:30 ,

МERCEDES GLA250 4MATIC

31 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
19 септ. 18:05 ,

MERCEDES-BENZ G CLASS -02

750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток