Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | GLK 220

10 авг. 10:08 , ,

Mercedes - Benz GLK 220CDI Bluetec

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 10:42 Претпријатие ,

Mercedes-Benz GLK 220 CDI

15 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
11 фев. 16:18 , ,

Mercedes GLK 220 CDI AMG PAKET

11 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 14:38 , ,

MERCEDES-BENZ GLK 220

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
13 септ. 15:36 , ,

GLK 220

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
07 септ. 20:26 ,

Mercedes GLK 220 CDI 4Matic moze zamena

17 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
04 септ. 01:56 , ,

Mercedes GLK 220

19 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
12 дек. 08:52 , ,

Mercedes glk AMG PERFEKNA SOSTOJBA

29 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 85 000 - 89 999
21 окт. 11:02 ,

Mercedes-Benz GLK 220 4Matik

19 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток