Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | GLK 320

04 авг. 21:03 , ,

Mercedes Benz GLK 320 CDI 4 MATIC, mozna zamena

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 17:16 ,

Mercedes-Benz GKL 320

16 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 14:08 ,

Mercedes-Benz GLK 320

15 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 08:57 , ,

MERCEDES Benz 320 GLK

16 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
21 јул. 12:09 ,

Mercedes GLK320 CDI 4MATIC sportpaket

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток